Pomoc s prihlásením do kurzu

Angličtina bez bifľovania / Pomoc s prihlásením do kurzu

Nemôžete sa prihlásiť do kurzu angličtiny?

Tu máte jednoduchý postup, ako to urobiť:

  • Prihlasovacie údaje k vášmu účtu sme vám zaslali e-mailom, prípadne poštou (pri nákupe kurzu na dobierku). Pokiaľ e-mail nevidíte v doručenej pošte, tak skúste skontrolovať spamovú schránku. Niekedy sa bohužiaľ stane, že citlivý spam filter vyhodnotí prihlasovacie údaje ako nevyžiadanú poštu.
  • Do kurzu sa môžete prihlásiť z akéhokoľvek počítača. Postup prihlasovania je rovnaký, či už máte zakúpený plný kurz alebo máte iba „Kurz na skúšku“. Prihlasovacie údaje môžete vložiť ručne, skopírovať ich priamo z e-mailu alebo využiť automatické prihlásenie.
  • Do kolónky Prihlasovacie meno je nutné vložiť zaslané prihlasovanie meno niekedy uvedené ako login (väčšinou sa jedná o vašu e-mailovú adresu).
  • Do kolónky Heslo vyplňte zaslané heslo (po prihlásení si ho môžete zmeniť v nastavení aplikácie).
  • Dávajte si pozor, aby boli prihlasovacie údaje vyplnené správne. Pri prihlasovaní je potrebné rešpektovať malé a veľké písmená.
  • Pokiaľ ste svoje prihlasovacie údaje stratili alebo si iba nemôžete spomenúť na správne heslo, tak nás neváhajte kontaktovať. Vaše prihlasovacie údaje vám zašleme e-mailom.

Tip: Chyba niekedy môže vzniknúť pri kopírovaní prihlasovacích údajov, kedy sa omylom označí aj medzera pred alebo za heslom, či prihlasovacím menom. To vylúčite ručným opísaním údajov alebo využitím automatického prihlásenia.

Prajeme vám úspešné štúdium
Tím Imitum®

Pomoc s prihlásením do kurzu